Direct naar content
Landrover IJsland MAN MAN

De bruutste manier om IJsland te verkennen is met een Land Rover Defender

Dat IJsland op onze bucketlist staat is geen verrassing, maar er zijn natuurlijk een aantal mogelijkheden om dit vulkanische eiland te ontdekken. Natuurlijk doen we dat het liefste op een manier die bij dit ruige eiland past. Wat is er beter dan met een Landrover Defender het eiland te verkennen:

Door Joris van Velzen

68 jaar Land Rover Defender

De Land Rover Defender bestaat 68 jaar en dat betekent dat het tijd is voor een feestje. Ter ere van haar 68ste verjaardag had dit icoon een reisje verdiend. En wel naar IJsland. De video die is gemaakt door Onyx Agency ter ere van dit bijzondere moment, is een kers op de taart. Ga er even goed voor zitten want de beelden zijn waanzinnig.

Ons mannenhart begint hier in ieder geval sneller van te kloppen. Zit je toch liever op de motor in plaats van in de auto? Met deze reis ontdek je Vietnam per motor.